ALU.PLAST s.r.o. - plastová okna a dveře Kaplice

Prohlédněte si naše okna a dveře

Vyberte si z nabídky plastových oken a dveří naší společnosti ALU.PLAST s.r.o. Jsme předním českým výrobcem s mnohaletou tradicí. Kompletně pro vás zajistíme montáž plastových oken i dalších našich výrobků. Rádi vám dodáme také plastové ploty, zimní zahrady či hliníková okna a dveře.

  • Samota 850
  • Kaplice
  • 382 41
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Proč zadat výrobu a montáž hliníkových a plastových oken naší firmě?

Společnost ALU.PLAST s.r.o. jsme založili roku 1998 s cílem dodávat na domácí trh kvalitní plastová a hliníková okna. Brzy jsme se zařadili na přední pozici mezi českými výrobci.

Využíváme špičkové výrobní technologie, které nám umožňují nabídnout okna, dveře a další výrobky na skutečně vysoké úrovni. Naše hliníková a plastová okna a dveře najdete osazena na mnoha rodinných, bytových a panelových domech nejen v ČR, ale i v zahraničí.

Zajistíme pro vás výrobu, dodávku i montáž plastových oken a dveří. Zakládáme si na krátkých dodacích lhůtách – termín obvykle nepřesahuje dobu 3 až 4 týdny. Kromě výrobků vysoké technické úrovně na vás v ALU.PLAST s.r.o. čekají také nízké ceny.

Vyberte si z široké nabídky oken, dveří a dalších výrobků

Základním stavebním kamenem našeho výrobního programu jsou plastová okna a dveře. Zvolte plastová okna Aluplast a získejte výrobky vysoce funkčního a zároveň elegantního designu. Nabízíme také plastová okna Gealan, která přinášejí chytrý systém větrání zabraňující tepelným ztrátám.

Kromě plastových variant zajišťujeme také výrobu a montáž oken z hliníkových materiálů. Naše hliníková okna a dveře mají vysokou odolnost a představují ideální řešení pro velké prosklené plochy. Které další produkty najdete v naší nabídce? Kupříkladu plastové ploty v mnoha různých variantách provedení – pomůžeme vám s výběrem toho pravého řešení pro váš dům. Pro své zákazníky vyrábíme také zimní zahrady.    

Potřebujete zajistit dodávku a montáž plastových oken či plastových dveří? U nás jste na správné adrese. Vyberte si také z řady našich dalších výrobků.

Otevírací doba

  • Máme právě otevřeno

  • pondělí-pátek 6.30-15.00 hod. jinak dle dohody!

Nabídka oken

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.